MÖBLER / Bord / Skrivbord 11676356
nr 1167 6356
Skrivbord
tidigt 1900-tal, bemålat, längd: 127 cm, djup: 69 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 mars 2018
kl 19:19:17
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)